منوی سایت
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
آب و هوا
سالنما
5 ارديبهشت 1397
   
  2018 Apr 25
    
   8 شعبان 1439
     
    اوقات شرعی
    پیوندها

    نمایش سالنامه
     

    جلسه هم اندیشی طرح کلان ملی با حضور مدیران و کارشناسان مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر برگزار شد

    طبق برنامه ریزی های قبلی مرکز ملی مطالعات وتحقیقات دریای خزر و دبیرخانه طرح­های کلان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، جلسه ­ای با هدف آشنایی با ظرفیت­های مرکز در ارتباط با اهداف و اولویت­های  طرح کلان ملی "دانش و فناوری استفاده از آب دریا و آبهای شور برای استفاده در کشاورزی، شرب و صنعت" در تاریخ 22 تیرماه 93 در محل دبیرخانه طرح­های کلان دانشگاه برگزار شد.
     در ابتدای جلسه، دکتر سلیمانی، مجری طرح، ضمن خوشامدگویی به هیات مدعو از مرکزتحقیقات دریای خزر، توضیحاتی در رابطه با اقدامات انجام شده در طرح کلان ایراد نمود. وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات متعدد با سازمانها، نهادها و افراد ذینفع طرح به طور مستمر، هدف از برگزاری این جلسه را در همین راستا اعلام کرد. وی در ادامه گزارش مختصری از  اقدامات­ انجام ­شده از زمان تصویب طرح تا به الان ارائه داد.
    در ادامه جلسه، دکتر شاهنظری، قائم­ مقام طرح­ کلان، توضیحاتی درخصوص طرح­های مصوب در فاز صفر طرح کلان و اقدامات صورت­ گرفته در راستای اجرای طرح بیان کرد. همچنین خاطرنشان کرد طرح در مرحله اتمام فاز صفر و تصویب نهایی اولویت­های فاز یک می­باشد.
    در ادامه، مهندس جواد ملک، مدیر مرکز، گزارش مختصری از مرکز ملی مطالعات وتحقیقات دریای خزر و حوزه فعالیت و زمینه ­های علاقه­ مند همکاری با طرح ایراد کرد. وی همچنین افزود مرکز در بخشهای هیدروگرافی، کف بستر، مشخصات هندسی محل بهره ­برداری از آب شور فعالیت­های بسیاری دارد و ا ازلحاظ  داده ­های کمی و کیفی حوضه ­های آبی، از شرق مازندران تا غرب گیلان را تحت پوشش قرار می­دهد. در ادامه کارشناسان مرکز توضیحات تکمیلی درخصوص پروپوزال­های پیشنهادی بیان کردند.
     در ادامه جلسه پرسش و پاسخ‌هایی در خصوص موضوعات مطرح ­شده بیان شد و اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.
    در انتها مقرر شد مرکز، پروپوزال­های پیشنهادی خود را با اهداف و اولویت­های طرح کلان مطابقت و یکسان ­سازی نماید و در جلسات هم ­اندیشی بعدی ارائه دهد.
       1393/4/22 10:50

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    2.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )
    سایر فعالیت ها
    اخبار
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری می باشد.